Fenito Fen Bilimleri TEOG 2 8.Sınıf  - Şenol YILDIZ - Fatih AKYÜZ - Mürsel KARA - Şenol NARDAL - Hamdi GÖKSU - Hasan DÜZGÜNOĞLU - Sedat GÜNGÖR - Acil Kitap

Fenito Fen Bilimleri TEOG 2 8.Sınıf

ISBN
9786059934794
Yazar
Yayıncı
Kitabın İçinden Örnek Sayfalar
Süper Hızlı Gönderi 15:00 a kadar olan siparişlerinizde

Fenito Fen Bilimleri TEOG 2 8.Sınıf

 

akıllı optik okuma

Sevgili öğrenci ve öğretmen arkadaşlar;
Bu güne kadar fenokulu.net üzerinden bir çok etkinlik, ders notu, sınav veya deneme sorularına yönelik çalışmaları sizinle paylaştık. 18 yıllık eğitim faaliyetimiz ve sınav tecrübemizin ışığında Arı yayınları çatısı altında, 20 adet TEOG2 deneme sınavından oluşan bir deneme seti hazırladık. Takdirinize sunuyoruz. Deneme seti şu an tüm Türkiye’ye dağıtılmaktadır.
Sınavlardaki ilgili soruları hazırlarken;
**Bu sene ve geçmiş senelerin 8. sınıf ders çalışma kitabındaki derste yaptığımız etkinlik ve uygulamaları göz önünde bulundurduk.
**Kazanımların ve sınırlılıkların dışına çıkmadık.
**Kavram yanılgılarına dikkat çektik.
**Soruların birden fazla kazanıma hitap etmesine dikkat ettik.
**Sınavları kendi öğrencilerimizde denedik ve hatasız ve net olmasına sağladık.
**Gündelik hayatta karşılaşılan problemlerin, müfredattaki kazanımlar ile çözümüne yönelik sorular oluşturduk.
**Her sınav sonrasında, öğrencilerin hâlihazırdaki bilgilerine ek en az iki soruda yeni bir bilgi farkındalık oluşmasını amaçladık.
**20 denemedeki toplam 400 sorunun en az 100 tanesi son derece özgün ve öğrenci ilk kez karşılaşacağı niteliktedir.
**Deneme seti en son ve en güncel sınav niteliğindedir.
**Sınavlar fasikül halindedir. İstenirse fasiküldeki cevap anahtarı öğrenci tarafından işaretlenip öğretmen, veli veya öğrenci tarafından android ve iphone telefonlara ücretsiz indirilen Arı yayınları apleti ile telefon kamerasına cevap formu gösterip direk hızlı ve kolayca sonuçlar okunabilmektedir.
**Aşağıdaki linkten online sipariş de verebilirsiniz. 11 denemeye kadar kargo ücreti 5,99 TL 11 denemeden sonrasında kargo ücretsizdir.
** Umarız yaptığımız bu çalışma, tüm öğrenci ve öğretmenlerin çalışmalarını dahada anlamlı kılıp onların başarısına katkı sağlar.
Fatih Akyüz

   
Kapat