8. Sınıf DİNlendiren Test  - İzzet EKER - Acil Kitap

8. Sınıf DİNlendiren Test Konu Kazanım Yaprak Testleri

ISBN
9786056811326
Yazar
Yayıncı
Sayfa Sayısı
81
Süper Hızlı Gönderi 15:00 a kadar olan siparişlerinizde
Acil Kitap Fiyatı : 14.00 TL
Telefon Kodu : 559186

Test Sayısı: 31

Sayfa Sayısı: 64

Soru Sayısı : 450

Kağıt Kalitesi: 1. Hamur

Perforajlı ( Çek - Kopar )

Hazırlayan: İzzet EKER

 

NOT: Sizlerden gelen talep ile cevap anahtarı kapağa değil ayrı bir sayfaya konulmuştur. İsterseniz yırtıp öğremciye vermeden öğretmen kontrollü bir ölçme yapabilirsiniz.

Kısa Tanıtım: Yayınlarımızı diğer yayınlardan ayıran özellikler arasında Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu öğretim programındaki kazanımlara göre hazırlanmış olmasıdır.

Yaprak testlerimiz ünite tarama usulüne göre değil konu tarama testi olarak hazırlanmıştır. Öğretmen konuyu işledikten sonra o konu ve kazanımla ilgili testleri öğrencilere vererek konunun pekiştirilmesini ve o konuyla ilgili kazanımları öğrenmesini sağlayacaktır. Her testin arka kısmında o testte hangi kazanıma yönelik sorular varsa onlar maddeler halinde verilmiş ve öğrencilerimizin soru ve kazanım ilişkisini görmesi amaçlanmıştır.

Konu Kazanim Testlerimizin en büyük özelliklerinden birisi de tamamen resimli ve görsel sorulardan olusmus olmasidir. Böylece öğrencilerimiz için soru çözmek bir zevk haline gelecek ve keyif alarak DİNlendiren Test'eri çözeceklerdir.

UYARI: DİNlendiren Defter 8. Sınıf Testlerindeki Sorular ile aynı olmayıp, farklıdır.

 

 

   
Sayfa Sayısı : 81
Kağıt Türü : 1. Hamur
Dili : Türkçe
Kapat