Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat


Bazı yazılım ve hizmete dayalı ürünlerimiz sadece elektronik ortamda sunulmaktadır, ayrıca bir sevkiyatı yoktur. Bu tür ürünler belirtilmiştir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır. Ürünün kullanımı için gerekli olan şifreler tahsilat yapıldıktan sonra (1-3 iş günü içerisinde) gönderilecektir.

AcilKitap.com’dan almış olduğunuz ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderilmektedir. Müşterilerimizin tercihine göre alternatif firmalar ürün satın alma aşamasında ekran görünecektir. Sipariş tutarınız sitemizin ana sayfasında belirtildiği tutar ve üzerinde ise Kargo ücretini firmamız ödemektedir. Belirtilen limit altındaki siparişlerinizde ise (Kampanyalar hariç) kargo ücreti müşterilerimize aittir. Kargo firmaları konusunda özellikle belirtmiş olduğunuz bir firma var ise lütfen bize bildiriniz.

Ödeme bilgilerinizin teyit edildikten sonra kitaplar tedarik edilir ve adresinize gönderilir.

Kargo Takip numarası sisteme işlenir ve bu sayede müşterilerimiz satın almış olduğu kitapların sevkiyat sürecini takip edebilmektedir.

Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Kargonuzu teslim alırken ürünü kesinlikle kontrol ediniz eğerki üründe hasar var ise teslim almayınız ve kargo yetkilisine tutanak tutup geri gönderiniz. Ürünü hasarlı teslim alırsanız Kargo sorumluluğu üstlenmeyecektir, bu konuya dikkat ediniz.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

Sitemizde stoklu olan ürünlerde vardır stoksuz ürünlerde vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.